rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

kategoriaKancelarie Prawne

Katalog stron » Finanse i Prawo » Kancelarie Prawne

 

Znaleziono 5 stron w kategorii "Kancelarie Prawne"

http://www.advance-mk.pl
http://www.advance-mk.pl

url: http://www.advance-mk.pl

info: Oferujemy Klientom szeroki zakres:
tłumaczeń ustnych - tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i przysięgłe,
pisemnych- tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i zwykłe.
W atrakcyjnych cenach.

więcej szczegółów: http://www.advance-mk.pl...

 

http://www.mwblawyers.pl
http://www.mwblawyers.pl

url: http://www.mwblawyers.pl

info: Prawie każdy z nas korzystał kiedyś z porady notariusza. Kupując np. lokum musimy skorzystać z pomocy notariusza. Jedną z takich kancelarii jest Kancelaria Radców Prawnych HOSSA. Kancelaria posiada biura w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Tel Avivie. Współpracuje również z Radcami Prawnymi i Adwokatami z całej Polski. Stawiamy na dostosowanie się do specyfiki działań Klienta. Kancelaria zapewnia udzielenie profesjonalnej obsługi prawnej Klientów.

więcej szczegółów: http://www.mwblawyers.pl...

 

Piotr Wilkoszewski – adwokat www.kancelaria-wilkoszewski.pl
Piotr Wilkoszewski – adwokat www.kancelaria-wilkoszewski.pl

url: https://www.kancelaria-wilkoszewski.pl

info: Kancelaria prawna która specjalizuje się od 10 lat w sprawach związanych z umowami ubezpieczeniowymi zaprasza do kontaktu wszystkich potencjalnych konsumentów. Jesteśmy w najwyższym stopniu zorientowani na obronę interesów naszych klientów. Piotr Wilkoszewski - adwokat profesjonalnie specjalizuje się w prawie cywilnym a także w prawie karnym tudzież gospodarczym. Nasze biuro prawne świadczy usługi firmom oraz innym podmiotom prawnym, jak również klientom prywatnym, kojarząc zasady etyki adwokackiej, z prawym podejściem do klientów. Świadczymy usługi w zakresie prawa ubezpieczeń np. (Auto Casco, NNW,OC oraz w gospodarstwach domowych bądź rolniczych), prawa karnego, prawa cywilnego - spadki, prawa pracy plus reprezentujemy naszch interesantów na każdym etapie postępowań sądowych.

więcej szczegółów: Piotr Wilkoszewski – adwokat www.kancelaria-wilk...

 

Zasiedzenia, ustanowienia służebności- Marcin Kluś
Zasiedzenia, ustanowienia służebności- Marcin Kluś

url: https://www.kancelariaklus.pl

info: Radca prawny Marcin Kluś proponuje własne bogate doświadczenie w pozyskaniu odszkodowania oraz renty w sprawach błędów medycznych oraz wypadków komunikacyjnych. Podczas swojej praktyki Marcin Kluś prowadził postępowania przed sądami cywilnymi, lekarskimi oraz sądami administracyjnymi plus sądami pracy. Po latach pracy w biurze prawnym Budzowska Fiutowski i Partnerzy, Marcin Kluś w roku kalendarzowym 2013 ustanowił własną kancelarię w stolicy Polski przy ulicy Grenadierów 30B lok. 9 Marcin Kluś Kancelaria Radcy Prawnego zachęca jednostki posiadające problemy ze sprawami spadkowymi, obrotem nieruchomościami, protekcją dóbr prywatnych, rozwiązywaniem umów o pracę itp. Kancelaria specjalizuje się także windykacją należności, ochroną autorskich praw osobistych a także majątkowych oraz obsługą prawną firm.

więcej szczegółów: Zasiedzenia, ustanowienia służebności- Marcin K...

 

Rejestracji spółek handlowych i doradztwo gospodarcze
Rejestracji spółek handlowych i doradztwo gospodarcze

url: https://www.wilwor.pl/

info: Wilwor Group to spółka komandytowa świadcząca usługi z zakresu outsourcingu. Przedsiębiorstwa, stowarzyszenia, fundacje, biznesmenów obsługujemy w outsourcingu kadr i płac oraz księgowym. Naszym Kontrahentom radzimy także w ramach działalności gospodarczej, ułatwiamy rejestrację firm handlowych tudzież świadczymy serwis biura wirtualnego. Nasi pracownicy mają odpowiedni certyfikat księgowy udzielony przez Ministra Finansów. Współpracujemy z notariuszem jak również z kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów, natomiast wykaz naszych kontrahentów zaświadcza, iż jesteśmy solidnym partnerem. Funkcjonujemy na bazie RODO, przekazane do naszej firmy dane i informacje są bezpieczne. W okresie ciągłych reorganizacji systemu podatkowego w naszym kraju, nasze wsparcie posiada niebagatelny wpływ na udogodnienie działalności gospodarczej, inwitujemy do współpracy - Wilwor Group Warszawa Al. Niepodległości 138 lok. 6

więcej szczegółów: Rejestracji spółek handlowych i doradztwo gospod...

 

Wyszukaj Kancelarie Prawne w całym serwisie dodajStronke.pl

dodajstronke.pl © 2009