rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

wyniki wyszukiwaniaWyniki wyszukiwania

Katalog stron » kancelaria

 

Piotr Wilkoszewski – adwokat www.kancelaria-wilkoszewski.pl
Piotr Wilkoszewski – adwokat www.kancelaria-wilkoszewski.pl

w katalogu: Finanse i Prawo/Kancelarie Prawne

adres: https://www.kancelaria-wilkoszewski.pl

opis: Kancelaria prawna która specjalizuje się od 10 lat w sprawach związanych z umowami ubezpieczeniowymi zaprasza do kontaktu wszystkich potencjalnych konsumentów. Jesteśmy w najwyższym stopniu zorientowani na obronę interesów naszych klientów. Piotr Wilkoszewski - adwokat profesjonalnie specjalizuje się w prawie cywilnym a także w prawie karnym tudzież gospodarczym. Nasze biuro prawne świadczy usługi firmom oraz innym podmiotom prawnym, jak również klientom prywatnym, kojarząc zasady etyki adwokackiej, z prawym podejściem do klientów. Świadczymy usługi w zakresie prawa ubezpieczeń np. (Auto Casco, NNW,OC oraz w gospodarstwach domowych bądź rolniczych), prawa karnego, prawa cywilnego - spadki, prawa pracy plus reprezentujemy naszch interesantów na każdym etapie postępowań sądowych.

Szczegóły strony: Piotr Wilkoszewski – adwokat www.kancelaria-wilk...

 

http://www.mwblawyers.pl
http://www.mwblawyers.pl

w katalogu: Finanse i Prawo/Kancelarie Prawne

adres: http://www.mwblawyers.pl

opis: Prawie każdy z nas korzystał kiedyś z porady notariusza. Kupując np. lokum musimy skorzystać z pomocy notariusza. Jedną z takich kancelarii jest Kancelaria Radców Prawnych HOSSA. Kancelaria posiada biura w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Tel Avivie. Współpracuje również z Radcami Prawnymi i Adwokatami z całej Polski. Stawiamy na dostosowanie się do specyfiki działań Klienta. Kancelaria zapewnia udzielenie profesjonalnej obsługi prawnej Klientów.

Szczegóły strony: http://www.mwblawyers.pl...

 

Zasiedzenia, ustanowienia służebności- Marcin Kluś
Zasiedzenia, ustanowienia służebności- Marcin Kluś

w katalogu: Finanse i Prawo/Kancelarie Prawne

adres: https://www.kancelariaklus.pl

opis: Radca prawny Marcin Kluś proponuje własne bogate doświadczenie w pozyskaniu odszkodowania oraz renty w sprawach błędów medycznych oraz wypadków komunikacyjnych. Podczas swojej praktyki Marcin Kluś prowadził postępowania przed sądami cywilnymi, lekarskimi oraz sądami administracyjnymi plus sądami pracy. Po latach pracy w biurze prawnym Budzowska Fiutowski i Partnerzy, Marcin Kluś w roku kalendarzowym 2013 ustanowił własną kancelarię w stolicy Polski przy ulicy Grenadierów 30B lok. 9 Marcin Kluś Kancelaria Radcy Prawnego zachęca jednostki posiadające problemy ze sprawami spadkowymi, obrotem nieruchomościami, protekcją dóbr prywatnych, rozwiązywaniem umów o pracę itp. Kancelaria specjalizuje się także windykacją należności, ochroną autorskich praw osobistych a także majątkowych oraz obsługą prawną firm.

Szczegóły strony: Zasiedzenia, ustanowienia służebności- Marcin K...

 

http://www.krystyna.waw.pl
http://www.krystyna.waw.pl

w katalogu: Finanse i Prawo/Księgowość

adres: http://www.krystyna.waw.pl

opis: Biuro rachunkowe KRYSTYNA świadczy kompleksowe usługi księgowe, dla firm i osób prywatnych. Naszym celem jest zaspakajanie potrzeb klientów w zakresie rozliczeń podatkowych i księgowych oraz rozliczeń

Szczegóły strony: http://www.krystyna.waw.pl...

 

Ostatnio dodane podkategorie

dodajstronke.pl © 2009