rejestracja stron

strony euWyszukaj w serwisie

wyniki wyszukiwaniaWyniki wyszukiwania

Katalog stron » Biuro rachunkowe Warszawa

stron: 1 z 7  « poprzednia  [1,2,3,4,5,6,7]  następna »

http://www.warszawa-sprzataniegrobow.pl
http://www.warszawa-sprzataniegrobow.pl

w katalogu: Usługi/Sprzątanie

adres: http://www.warszawa-sprzataniegrobow.pl

opis: Profesjonalna firma zajmująca się pielęgnacją grobów. Działamy w branży usług sprzątania grobów już od 10 lat. Naszą specjalnością jest pielęgnacja pomników nagrobnych wykonanych z różnego rodzaju kamienia. Nasze usługi obejmują między innymi cmentarze takie jak:Cmentarz Północny, Cmentarz Powązki Cywilne, Cmentarz Bródnowski, Cmentarz Powązki Wojskowe i inne. Ponadto oferujemy rozmaite naprawy kamieniarskie. Myślimy o osobach zapracowanych które nie mogą poświęcić wiele czasu na porządkowanie grobów.

Szczegóły strony: http://www.warszawa-sprzataniegrobow.pl...

 

http://eBiznes.Warszawa.pl
http://eBiznes.Warszawa.pl

w katalogu: Biznes/e - Biznes

adres: http://eBiznes.Warszawa.pl

opis: eBiznes - Warszawskie Centrum Biznesu w Internecie

Szczegóły strony: http://eBiznes.Warszawa.pl...

 

http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl
http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

w katalogu: Dom i Ogród/Zakładanie ogrodów

adres: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

opis: Saba-Ogrody działa w Warszawie od kilku lat, świadczymy usługi w zakresie projektowania i zakładania ogrodów. Urządzamy tereny zieleni zarówno wokół domów prywatnych, siedzib firm, jak i osiedli mieszkaniowych. Zaletą naszej firmy są usługi świadczone kompleksowo. Zakres naszej działalności:dachy zielone, projektowanie i montaż małej architektury ogrodowej, montaż systemu odzyskiwania wody deszczowej itp. Wiele zrealizowanych zleceń oraz zadowolenie klientów wystawiają dobre świadectwo firmie. Zapraszamy do galerii na witrynie naszej firmy.

Szczegóły strony: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl...

 

Hostel Warszawa Praga
Hostel Warszawa Praga

w katalogu: Rekreacja i Wypoczynek/Noclegi

adres: http://www.hostelmaxim.pl

opis: Tani kompleksowo urządzony hostel w centrum warszawskiej Pragi. Zachęcamy turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane, zapewniamy tani jak również sprawdzony relaks. Hostel Maxim jest korzystnie skomunikowany z innymi częściami stolicy, autobus, metro, tramwaj, bardzo wygodny dostęp do centrum, w pobliżu kawiarnie, kluby, Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny oraz inne atrakcje. Dla grup 5-8 osób istnieje ewentualność przy wcześniejszej rezerwacji darmowego przewozu podróżników do Lotniska Chopina ewentualnie dworców kolejowych Warszawa Centralna albo Wschodnia. Hostel Maxim zaprasza!

Szczegóły strony: Hostel Warszawa Praga...

 

TEKLIM Sp. j. – Warszawa ul. Wólczyńska 133
TEKLIM Sp. j. – Warszawa ul. Wólczyńska 133

w katalogu: Firmy wg branż/Maszyny i urządzenia

adres: http://www.mitsubishi-electric.teklim.com

opis: Przedsiębiorstwo TEKLIM Sp. j. to Autoryzowany Partner MITSUBISHI ELECTRIC, funkcjonujący na rynku HVAC od kilkunastu lat. Sprzedajemy sprzęt klimatyzacyjny w kooperacji z Mitsubishi Electric Europe od 2015 roku. Gwarantujemy interesujące warunki kupna w ciągłej sprzedaży kompletnej gamy najnowszych urządzeń klimatyzacyjnych firmy Mitsubishi. Zatrudniamy świetnych fachowców, którzy gwarantują pomoc merytoryczną w temacie klimatyzacji i wentylacji. Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe oraz części zamienne do rozprowadzanych przez TEKLIM Sp. j. urządzeń. Nabyte urządzenia rozwozimy pod adres użytkownika, możliwy również odbiór osobisty z naszego składu w Warszawie.

Szczegóły strony: TEKLIM Sp. j. – Warszawa ul. Wólczyńska 133...

 

http://www.samsung-serwis-warszawa.pl
http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

w katalogu: Usługi/Serwis AGD i RTV

adres: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

opis: Autoryzowany serwis firmy SAMSUNG poleca naprawy sprzętu RTV i AGD. A-Tech to centrum naprawcze sprzętu elektronicznego w Warszawie. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Mamy kilkunastoletnią praktykę w regeneracji i konserwacji sprzętu elektronicznego firmy SAMSUNG. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Każdy sprzęt naprawiamy szybko i fachowo. Szybka komunikacja z naszym serwisem za pomocą specjalnie stworzonej infolinii. Nasza firma pojawiła się na rynku w połowie lat 90, a przez lata pracy zdobyliśmy mnóstwo zadowolonych klientów.

Szczegóły strony: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl...

 

Kursy Aston ul. Modlińska 6 Warszawa
Kursy Aston ul. Modlińska 6 Warszawa

w katalogu: Edukacja/Kursy i szkolenia

adres: http://www.kursy-aston.pl

opis: Firma ASTON organizuje szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi. Oferta kierowana jest do osób bezrobotnych oraz chcących uzyskać inny zawód. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem propan-butan. Warunkiem odpowiedni stan zdrowia i wykształcenie podstawowe. Oprócz powyższych firma ASTON organizuje wiele innych kursów np.nowoczesny magazynier, obsługi pił mechanicznych, kos spalinowych, HDS'a a także na prawo jazdy.

Szczegóły strony: Kursy Aston ul. Modlińska 6 Warszawa...

 

www.ochronatroja.pl Ochrona mienia Warszawa
www.ochronatroja.pl Ochrona mienia Warszawa

w katalogu: Usługi/Agencje ochrony

adres: http://www.ochronatroja.pl

opis: Agencja Ochrony Marek Nałęcz wykonuje swoje usługi na podstawie koncesji wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i oferuje m.in. usługi całodobowej ochrony stacjonarnej, organizowanie i ochronę eventów, konferencji itp., ochronę osobistą VIP-ów. Poza tym oferujemy doradztwo, planowanie oraz montaż kompleksów zabezpieczeń jak również ich eksploatację, konserwację i przeglądy, obsługę komputerowych systemów zarządzania, usługi techniczno-eksploatacyjne. Dysponujemy środkami nadzoru naszych pracowników. Zapewniamy fachowe usługi wysokiej klasy wykonywane przez kompetentnych i kulturalnych pracowników a także zachowanie tajemnicy służbowej.

Szczegóły strony: www.ochronatroja.pl Ochrona mienia Warszawa...

 

Zespół Muzyczny ASTER na wesele Warszawa
Zespół Muzyczny ASTER na wesele Warszawa

w katalogu: Usługi/Zespół na wesela

adres: http://zespol-aster.pl

opis: Potrzebny Ci zespół muzyczny na imprezę ? Oferujemy Ci wspaniałą imprezę i niezapomniane chwile. W naszym repertuarze mamy setki hitów, przy których rozbawiliśmy już tysiące osób. Nasi utalentowani artyści sprawią, że twoje wesele będzie wyjątkowe, pełne tańca i dobrej muzyki, doskonałej zabawy. W tym co robimy posiadamy długoletnie doświadczenie, uczestniczyliśmy w wielu tanecznych imprezach, posiadamy na swoim koncie setki usatysfakcjonowanych klientów, do jakich dołączyć dziś możesz i Ty! Zadziałaj, żeby wasz ślub, bal przedmaturalny, inne taneczne zdarzenie było wyjątkowe. - A to jest już nasz problem.

Szczegóły strony: Zespół Muzyczny ASTER na wesele Warszawa...

 

http://www.banery.waw.pl Warszawa ul. Białostocka 24 lok 112A
http://www.banery.waw.pl  Warszawa ul. Białostocka 24 lok 112A

w katalogu: Reklama i Marketing/Banery

adres: http://www.banery.waw.pl

opis: Banery

Szczegóły strony: http://www.banery.waw.pl Warszawa ul. Białostock...

 

Ostatnio dodane podkategorie

dodajstronke.pl © 2009